درباره ما

درباره خِشتُ خاک

 

بازسازی ساختمان در شهرهای بزرگ یک امر غیر قابل گریز می باشد. بافت‌های فرسوده در شهرهای کوچک و بزرگ نیازمند بهسازی و نوسازی هستند. کار بازسازی ساختمان بسته نوع مکان و متریال مورد استفاده، متراژ و دیگر عوامل از درجه سختی متفاوتی برخوردار است. بدیهیست که این کار یک امر تخصصی بوده و می‌بایست به کاردان سپرده شوند.

بازسازی ساختمان یک کار کاملا به صرفه برای نوسازی منزل می باشد. معمولا افراد هزینه های به مراتب بیشتری را برای جابجایی و نقل مکان می بایست پرداخت نمایند. افراد به دلیل اینکه وابستگی هایی به محل و ساختمان خود پیدا می کنند بجای رفتن به یک منزل نو و به روز تر سعی می کنند همان مکان را بازسازی نمایند.

شرکت مهندسی معماری  آریان فن خشت و خاک از سال 88 فعالیت خود را در زمینه ی کلیه ی امور ساختمانی، طراحی، طراحی نما، اجرا و نظارت پروژه های بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی، واحد های مسکونی، اداری و تجاری با تاکید بر ایجاد تعادل بین طراحی و سلیقه‌ی مخاطب شروع کرده است.

‎ هدف ما در مجموعه خشت و خاک تحقق زندگی بوسیله ی معماری مطلوب و به روز و جلب رضایتمندی همراهان عزیزمان است.

ما تلاش کرده ایم برای رسیدن به چنین هدفی همواره پیش نیازهای لازم برای به عهده گرفتن چنین مسئولیت سنگینی را فراهم آوریم.

شرکت مهندسی و بازسازی خشت و خاک با گردآوری نیروهای جوان و با سابقه و استفاده درست از توان همکاران خود و با تلفیق تجربه و انگیزه پروژه های خود را به بهترین حالت ممکن به سرانجام رسانده است.

این گروه بزرگترین افتخار خود را در کسب رضایت و اعتماد کارفرمایان خود در مدت زمان فعالیت حرفه ای خود می‌داند.

این اطمینان خاطر را به شما می‌دهیم که می‌توانید با آسودگی خاطر نیازهای خود را به شرکت مهندسی و بازسازی ساختمان خشت و خاک بسپارید و ما آن را با بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان انجام خواهیم داد.طراحی متناسب با سلیقه و خواسته، متناسب با کاربری فضا را به شما ارایه خواهیم داد که در آنها سعی می‌کنیم تمام استانداردها و متدهای روز طراحی را در نظر بگیریم.

مهندس آذین قربانی  کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری دانشگاه شهید بهشتی

مهندس ثمین قربانی  کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی (MBA) دانشگاه صنعتی امیر کبیر

مهندس سیاوش جودکی کارشناس ارشد عمران

مهندس حامد فلاحی کارشناسی معماری

مهندس محمد عمران کارشناس عمران

لازم به ذکر است بازدید اولیه به صورت رایگان توسط کارشناسان  خشت و خاک در محیط شما صورت می‌گیرد.

آدرس:

تهران ، کوی نصر(گیشا) ،نبش خیابان بیستم

خرم آباد، خیابان انقلاب، کوچه 4 آراسته

راه‌های ارتباطی با گروه خشتُ خاک

Info@kheshtkhak.com

Instagram

 02186016825